Turistika

Lezení

Práce ve výškách

Via Ferrata

Camping

Kolekce GREEN SPORT

Aktuality
27.9.2018
Státní svátek

Drazí zákazníci, přátelé a kamarádi na pátek 28.9. nám vychází státní svátek a budeme mít zavřeno. V sobotu budeme mít také zavřeno abychom si nemuseli přerušovat prodloužený víkend a zvládli ...

více

 
2.3.2018
Nové značna lezeckého oblečení AGUGLIA

Začli jsme pro vás brát novou značku lezeckého oblečení, abychom doplnili sortiment, který očividně na našem trhu chybí. Zatím pro vás máme pár vzorků od jednotlivých typů.

více

 

Archiv aktualit

Rychlý kontakt

GREEN SPORT s.r.o
Orlí 27, Brno

mobil: +420 724 955 107

E-mail: obchodbrno@greensport.cz

Otevírací doba

Po -Pá 9 : 00 - 18 : 00 hod
So

9 : 30 - 12 : 00 hod

Strojové vyšívání

www.vysivanistrojove.cz


Sandále Green sport Bare-foot

Barva: hnědá

Velikost:

Dostupnost: Skladem

Cena: 1 390 Kč

Počet kusů:

 
Informace

Sandále Green sport Bare-foot

Specifikace:

 

Jedná se o speciální obuv určenou pro chůzi v 3d terénu. Je nutné nacvičit vhodnou chůzi v této obuvi. Běh v této obuvi není pro zdraví nejvhodnější. Častým použitím této obuvi, zejména na rovném tvrdém povrchu se zákazník vystavuje možnému trvalému poškození pohybového aparátu. Koupením této obuvi zákazník potvrzuje, že byl s tímto rizikem seznámen a že mu rozumí. Výrobce ani prodejce nenese odpovědnost za možnou zdravotní újmu, způsobenou nevhodným použitím dané obuvi.

 

 

 Záruční podmínky:

 

Záruční doba je poskytována 24 měsíců ode dne nákupu. Tato záruka se vztahuje na vady způsobené vadným materiálem, nebo vadným zpracováním výrobku. Záruka se nevztahuje na opotřebení obuvi nebo změny vzhledu vzniklé jejím užíváním. Dále na poškození v důsledku zanedbání řádné údržby či záměnou účelu použití obuvi. Nelze zaměňovat záruční dobu s životností výrobku. Životnost je dána způsobem a intenzitou užívání a může být kratší, než záruční doba. Vadný výrobek musí být ihned reklamován po zjištění vady u prodejce. Při reklamaci je nutno mít doklad o koupi a záruční list. Po uplynutí 24 měsíců záruční doby zaniká právo na reklamaci vad a jiné závazky ze záruční doby plynoucí.

 

  

Správná velikost:

 

Sandály by měli kopírovat tvar nohy. Ideální velikost by měla být taková, že ze strany paty a špičky zůstane 0,5 cm volného prostoru směrem ke kraji sandálů.

 

  

Údržba sandálů:

 

Kožená část není vhodná do vody, tudíž může při častějším použití v mokrém prostředí dojít ke ztvrdnutí kůže. Mokré sandály je třeba nechat pozvolna vyschnout při pokojové teplotě nebo ve stínu. Při teplotě nad 50 °C dochází k trvalému poškození sandálů. Sandály neperte v pračce a nečistěte je chemickými prostředky. Čištění provádějte jemným kartáčkem za sucha nebo pomocí vlažné vody (30 °C).

  

Použité materiály:

 

Svršek: PES

Stélka: Useň

Podešev: Kompaktní pryž - ANTI

Vyrobeno v České republice

Green sport s.r.o.

Orlí 27

Brno 602 00

IČ: 25331612

Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás.

 
Spolupracujeme

Boll

Corazon

Doldy

Ferrino

GRISPORT

Saltic

Yate

Bloc

Triop

AGUGLIA

Var

Petzl

SPORTIQUE

LIBEBIT

STORMGreen Boys

Pingu

High Point

Kolimax

Ocún

Singing Rock

Lanex

ALTIMA

Beal

EXpres menu

Brubeck

Vango