Turistika

Lezení

Práce ve výškách

Via Ferrata

Camping

Kolekce GREEN SPORT

Aktuality
27.9.2018
Státní svátek

Drazí zákazníci, přátelé a kamarádi na pátek 28.9. nám vychází státní svátek a budeme mít zavřeno. V sobotu budeme mít také zavřeno abychom si nemuseli přerušovat prodloužený víkend a zvládli ...

více

 
2.3.2018
Nové značna lezeckého oblečení AGUGLIA

Začli jsme pro vás brát novou značku lezeckého oblečení, abychom doplnili sortiment, který očividně na našem trhu chybí. Zatím pro vás máme pár vzorků od jednotlivých typů.

více

 

Archiv aktualit

Rychlý kontakt

GREEN SPORT s.r.o
Orlí 27, Brno

mobil: +420 724 955 107

E-mail: obchodbrno@greensport.cz

Otevírací doba

Po -Pá 9 : 00 - 18 : 00 hod
So

9 : 30 - 12 : 00 hod

Strojové vyšívání

www.vysivanistrojove.cz


Chřibský hnědák

Chřibský hnědák, sobota 10.10.2015

 

Jak už i datum lehce napovídá, konal se desátý ročník tohoto náročného cyklo - lezeckého závodu v Chřibech. Mezinárodní dvojice Michal Rožek a Miloš Němý
Na start nastoupilo 11 dvojic v poměrně chladném počasí a to už v 7:30 ráno u hospody pod Skalou. Marek Zavřel se Zdeňkem Hrubošem závod slavnostně odstartovali a tím začal náš závodní den.
Na závodníky čekalo 6 skal a to Břestecká skála, Budačina, Stupavské skály, Kozel, Osvětimanské skály a Barborka.
Po pár letech jsem se rozhodl si zazávodit. Domluvil jsem se tedy s Milošem Němým, mým kamarádem ze Slovenska, takže jsme byli taková mezinárdní Česko - Slovenská dvojice.
Hned v první fázi jsme udělali chyby. Miloš rozhodl, ať jedeme nejprve na Budačinu a já jsem se pak rozhodl jet dál na hlavní hřeben směr Vlčák a tak postupně vznikali nějaké prostoje. Miloš dělal selfíčka, já jsem též udělal nějakou fotku a dopadlo to tak, že jsme na Osvětimnaských
skalách odlezli 4 cesty, na Barborce už jen 2 cesty. Na poslední skálu jsme měli jen pár minut, já jsem odvezl kolo k hospodě a sprintoval k Břestecké skále, Miloš to bral přímo k ní, kolo nechal neznámo kde. Na Břestecké skále jsme za 20 minut odlezli 4 lehké cesty a přesně v 18:30 jsme doběhli s posledním vypětím do cíle.
Guláš po dojezdu-doběhu opravdu bodl, z celodenního náročného závodění konečně něco pěkně zahřálo. Vyhlášení proběhlo pod širým nebem. Hlavní kategorii vyhrála dvojice Jenys - Zbyňa z HO Uherský Brod. My jsme byli s Milošem třetí, ale vyhráli jsme zase kategorii za nejtěžší vylezenou cestu - Budačinské Bjů 9-/9.

Vítězové hlavní kategorie - Jenys a Zbyňa z UherskéhoBroduNaše dvojice na 3. místě v hlavní kategorii - Michal a Miloš
Po vyhlášení bylo prasátko, které se peklo celé odpoledne a i slavnostní dort desátého ročníku. Slavili se úspěchy všech, šáňo teklo ale i dalšího pití bylo dost. Zábava trvala dlouho do noci, postupně se všichni přesouvali od prasátka k táboráku, kde jsem vydržel jako poslední, oheň plápolal až do druhé hodiny ranní.

 Večerní klid po náročných závodech - zátiší s koly a Břesteckou hospůdkouDort k desátému výročí

Chřibský hnědák Sponzoři závodů

 

Chřibskému hnědáku zdar!Michal Rožek

Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás.

 
Spolupracujeme

Boll

Corazon

Doldy

Ferrino

GRISPORT

Saltic

Yate

Bloc

Triop

AGUGLIA

Var

Petzl

SPORTIQUE

LIBEBIT

STORMGreen Boys

Pingu

High Point

Kolimax

Ocún

Singing Rock

Lanex

ALTIMA

Beal

EXpres menu

Brubeck

Vango